Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-05-2009, 12:52   #1
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default Spotkanie Grupy Inicjatywnej - 27.06.2009 na Jurze krakowsko-częstochowskiej

Ja ze swojej strony chciałbym wszystkim podziękować za to, że dobro rasy jest ważniejsze od wszystkiego innego.

W dniu 27 czerwca 2009 roku w sobotę, na Jurze krakowsko-częstochowskiej odbędzie się spotkanie Grupy Inicjatywnej odnośnie Klubu Rasy.
Spotkanie mamy ustalone na godzinę 14 i obędzie się ono przy okazji Spotkania Galicyjskiego i wystawy Krakowskiej. http://www.jura.tur.pl/glanowski/
Potem oczywiście mamy wspólnego grilla, piwkowanie i możliwe, ze jakieś atrakcje.
Wszyscy uczestnicy spotkania na dzień dzisiejszy potwierdzili swoje przybycie, z czego się niezmiernie cieszę i jestem im bardzo wdzięczny w to zaangażowanie w ten wspólny projekt.

Na miejscu mamy zarezerwowany nocleg z soboty na niedziele, jak i miejsce do wspólnej debaty na temat przyszłości rasy w Polsce.
Jedzenie też będzie i praktycznie wszystko jest już załatwione.
To spotkanie odbędzie się niezależnie od galicyjskiego i będzie zamknięte dla innych osób. Bardzo przepraszam za taką formę, ale tego wymaga sytuacja i o losach czechosłowackiego wilczaka muszą rozmawiać największe hodowle w Polsce.

Osoby, które będą obecne na spotkaniu i wystąpią, jako Grupa Inicjatywna to:
( podaje w kolejności alfabetycznej )

Braterstwo wilczaków Daniel Ziemnicki
Galicyjski Wilk Magdalena Kuder
Jantarowa Wataha Ela Wojtko
Silver power Wojciech i Małgorzata Zygardowicz
Wilk z Polskiego dworu Ewa Bednarska
z Peronówki Małgorzata Peron

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wspólną inicjatywę i chęć współpracy.

P.S.

Przepraszam, że została przyjęta taka forma, ale nie jest to spotkanie, które będzie decydować o rasie tylko spotkanie Inicjacyjne potrzebne do uruchomienia wszystkich procedur związanych z Klubem Rasy.
Przepraszam wszystkie pozostałe hodowle jakie, zostały pominięte jak i wszystkich właścicieli. Zapewniam, że nikt nie zostanie pominięty w trakcie tworzenia struktur Klubu jak i w całym projekcie jego tworzenia.
Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji na privie lub telefonicznie.

Wszystko musi się odbyć zdodnie z regulaminami ZKwP.
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=reg&r=1

Jeszcze jedna kwestia bo moja osoba nie jest stroną w temacie, a jedynie organizatorem tej części spotkania.

Do spisu hodowli dołączyła równiez Dębowa Sfora Jolanta Kędzierska na temat , której miałem nieprawdziwe informacje.

Last edited by wilczakrew; 05-05-2009 at 16:02.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org