Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-05-2009, 18:35   #61
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Oczywiście - jak Margo się odezwie to na pewno jest spisek. Zwłaszcza kiedy jest na liście zaproszonych przez Grześka.
Skoro też ma tam być - to po co propozycja ustalania od nowa. Przecież już zgodziła się uczestniczyć w spotkaniu.

Quote:
Gadze? Joannie? Jak już jesteś "złośliwy krasnolud" to pisz prosto z mostu.
Dokładnie. Tak je odbieram.


Quote:
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego spotkanie ma być za zamkniętymi drzwiami? Wydaje, że cała ta dyskusja sprowadza się do odpowiedzi na to pytanie. Dlaczego pozostali uczestnicy Galicyjskiego, skoro będą już na miejscu i chcieliby wziąć w nim udział mają zostać za drzwiami. Może im też zależy na powstaniu klubu i chcieliby pomóc?
Ja nie uważam że wszyscy są równie ważni. Z resztą już wielokrotnie to pisałem. Dla mnie Grzegorz wybrał najważniejszych i najpierw niech oni się dogadają.

Na demokrację przyjdzie czas na wyborach do władz. Każdy będzie mógł zgłosić się, napisać co chce osiągnąć, przedstawić swoją wizję. Na początku - 10 ludzi, 30 głosów, 40 stanowisk.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']

Last edited by btd; 06-05-2009 at 18:52. Reason: poprawa składni pierwszego zdania.
btd jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 18:48   #62
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Zreszta nie rozumiem tej całej dyskusji.

Przeciez każdy moze zwołac sobie takie spotkanie.
Potem publicznie przedstawić to na forum.
Następnie zacząć zbierać deklaracje zgodnie z poparciem.

Ludzie sami wybiorą to co im najbardziej bedzie odpowiadać.

Następnie zaczniecie sobie rejestrować kluby , robić wybory, i całą swoja demokrację.

Zwiazek dopuszcza taką możliwość aby klubów było kilka jest jeden problem bo musicie mieć za sobą przynajmniej 100 osób.

Niestety ale ja zaczynam odnosić takie samo wrażenie jak btd i nabierac coraz bardziej negatywnego stosunku do całej tej szopki na WD.

P.S.

Nie musicie się obawiać, ze zdeklasuje wasze pozycje.
Podam Wam to publicznie do wiadomości.
Pies nie jest zarejestrowany na moje nazwisko.
Pies nie jest moją własnością.
Nie jestem członkiem ZKwP.
Nie mam mozliwości bycia członkiem Klubu Rasy.
Nie mam żadnego wpływu na jego utworzenie jak i nie będe miał takiego wpływu w przyszłosci na to co ten Klub będzie robił.

Jeśli się cokolwiek zmieni w tej materii to też Was o tym poinformuje.

Last edited by wilczakrew; 06-05-2009 at 18:54.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 19:06   #63
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Ok.
Chcesz dyskutowac w taki sposob?
Prosze bardzo.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Więc zorganizuj sobie swoje własne wtedy nie zostaniesz pominięta.
Grzes ile Ty masz lat???? Zrobiles dokladnie to co napisalam ja i Joanna - tupnales noga i zabrales zabawki do innej piaskownicy. Nie da sie z Toba normalnie rozmawiac.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Kończe temat klubu i mam nadzieje, ze wykażesz się równie dużym zaangażowaniem w cyklu jego tworzenia.
Sorki, nie mam czasu na jezdzenie i zalatwianie tysiecy papierkow - zwlaszcza mieszkajac od 8 miesiecy z dala od miasta i bedac w koncowce ciazy. Wiesz o tym, bo mowilam Ci to, jak zaczynales zalatwianie juz dawno temu. Mialam kiedys fundacje, wiec wiem ile to roboty i nie podjelabym sie jej znowu.
Swoja droga, jak zglaszalam, pomoc przy budowie strony, to zostalam zbyta. Projekt nadal mam na kompie, moze sie kiedys przyda, jak sobie o nim przypomnisz...

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Wtedy też sama sobie odpowiesz na głupie pytanie czyj to będzie klub.
Niestety ale ja nie wytrzymuje z takimi ludzmi właśnie jak Ty nerwowo.
Jeśli nie jesteś w stanie pojąć jednej podstawowej sprawy po co jest takie spotkanie i w takim gronie to nie mamy o czym rozmawiać.
Ja szczerze mowiac nie wytrzymuje jak ktos leje wode, kreci i mota.
Lubie proste odpowiedzi na proste pytania i nie robienie z siebie ofiar spiskow, jak tylko cos idzie nie po naszej mysli.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Tak samo jak z większoscią nie mam o czym dyskutowac w tym temacie.
Jesli to was tak bardzo ubodło, ze zostaliście pominięci i uraziło tak wielce wasze ambicje do bycia najważniejszymi wyroczniami tego forum to jest wasz problem.
Grzes! To Ty od dluzszego czasu robisz sie na wyrocznie - nie widzisz tego?

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Dla mnie jesteście zwykłymi posiadaczami psa na dodatek nie mającymi o nim większego pojęcia jak i o samych sobie.
Jesteście takimi samymi posiadaczami jak ja i ja przez to nie pretenduje do tronu.
Nie, nie jestesmy tacy jak Ty, bo nie wiesz jacy jestesmy. Nie znasz nas i naszych psow - nie mieszkasz z nami i nie jestes nasza rodzina. Z forum niewiele wydedukujesz.
I tak a propos - ja nie pisze milionow postow, zeby swiat zwrocil na mnie uwage - nie potrzebuje tego.

Jeszcze jedno - uwazasz, ze nie mamy pojecia o psach, a jednak korzystales z naszych rad, jak ponad rok temu miales wielkie problemy z Czamborem. Ale takie rzeczy szybko sie zapomina

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jeśli Gaga myśli, ze jej niezachwiana pozycja królowej zostanie obalona to niech sobie tak myśli. Nie jest wyrocznią tak samo jak Wy nia nie jesteście.
I nawzajem.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Na forum jesteście tacy mocni to proszę dajcie mi argumenty abym tak dalej myślał.
Pokażcie mi co zrobiliscie dla rasy, w czym sie naprawde potrafiliście wykazać.
Ja tego nie widze i przez to zostaliscie pominięci bo nie zasługujecie aby usiasć z tymi osobami co zostały zaproszone do jednego stołu.
Dlatego zarówno Twoim jak i Gagi moze to pozostać tylko błogim życzeniem.
Sorki, ale ja nie widze sensu przechwalania sie osiagnieciami i robienia przepychanki na zaslugi dla rasy. Dla mnie jest wazne nie to co sie pisze, ale to co sie robi.
Owszem robie swoje, ale nie potrzebuje o tym pisac na forum - tak samo jak nie musze sie chwalic kazda wystawa. Osoby, ktorym pomagam, badz pomoglam wiedza o tym i to mi wystarcza.

To, ze Ty tego nie widzisz to Twoja sprawa, ale z ostatniego zdania jasno wynika - nie lubisz nas i Gagi, wiec bedzie kara Klub bedzie dla wszystkich, nie ma co

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
No ale zawsze mozecie się wykazać.
Tylko nie w robieniu zamieszania bo w tym jesteście najlepsi ale chyba fora wam się pomyliły.
Zamieszanie robisz niestety Ty, a z nas robisz tych zlych, bo zadajemy niewygodne pytania i sie czepiamy.
Widze, ze na tym forum ta taktyka robi sie coraz popularniejsza
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Last edited by sssmok; 06-05-2009 at 19:40.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 19:55   #64
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

To ja mam prośbę. Uzasadnij dlaczego ty czy też 'Wilczy Omen' ma być w GI. Nie chodzi o licytowanie, tylko po prostu uzasadnij swoją kandydaturę. Bo wiesz, hasło w stylu 'wiem, ale nie powiem' to dobre było w Killerze.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']

Last edited by btd; 06-05-2009 at 19:57. Reason: dopisek
btd jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:06   #65
krzyg
Dziad Borowy
 
krzyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 76
Send a message via Skype™ to krzyg
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Skoro też ma tam być - to po co propozycja ustalania od nowa. Przecież już zgodziła się uczestniczyć w spotkaniu.
Może negatywne reakcje na forum skłoniły ją do przemyślenia? Może chciałaby żeby w powstanie klubu zaangażowało się więcej osób?

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Dokładnie. Tak je odbieram.
Mogę mówić tylko za siebie. Bardzo się cieszę, że znalazł się ktoś, kto popchnął temat do przodu. Chciałbym, żeby klub powstał. Nie jestem członkiem ZK więc członkiem GI też nie będę. Nie zgadzam się jednak dzieleniem ludzi na ważnych i ważniejszych.

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Ja nie uważam że wszyscy są równie ważni. Z resztą już wielokrotnie to pisałem. Dla mnie Grzegorz wybrał najważniejszych i najpierw niech oni się dogadają.
Podobnie jak Grzegorz pretendujesz do roli Boga? Znasz uczynki i myśli wszystkich ludzi i wiesz kto zasługuje żeby rozmawiać o założeniu klubu a kto nie jest wart tego zaszczytu? Czym Ci zawiniła np Aneta, właścicielka hodowli 'z Lasów Preczkowskich? Tym, że miała puste krycie, czy tym, że hoduje też wyżły?
__________________
There is no reality -- only our own order imposed on everything.
Basic Bene Gesserit Dictum
krzyg jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:17   #66
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Podobnie jak Grzegorz pretendujesz do roli Boga?
Czegoś takiego nie ma, więc ciężko mi pretendować do roli nie istniejącej 'osoby'.

Quote:
Czym Ci zawiniła np Aneta, właścicielka hodowli 'z Lasów Preczkowskich? Tym, że miała puste krycie, czy tym, że hoduje też wyżły?
Że co? Bardzo lubię Anetę i nie wiem skąd ci wyszło że mi w czymś zawiniła. Usiłujesz antagonizować? Z tego co poznałem ją na wystawach to jest konkretną osobą i wydaje mi się że jakby chciała napisać coś w temacie klubu to by napisała. Jak na razie nie zabrała głosu. Tak więc - nie wkręcaj w ten sposób, nastawiając przeciwko, kogoś kto na razie się nie wypowiadał.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:20   #67
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
To ja mam prośbę. Uzasadnij dlaczego ty czy też 'Wilczy Omen' ma być w GI. Nie chodzi o licytowanie, tylko po prostu uzasadnij swoją kandydaturę. Bo wiesz, hasło w stylu 'wiem, ale nie powiem' to dobre było w Killerze.
Nie chodzi o to, ze chce byc na liscie GI.
Chodzi o to, zeby spotkanie bylo dla wszystkich.
Chcialabym wiedziec co bedzie sie na nim dzialo.
Zreszta jak widac nie tylko ja, ale tez stado innych ludkow, ktorzy beda za drzwiami
Pierwsze plany byly na spotkanie na majowce - mialo byc ogolne.
Nie wiem czemu teraz ma byc zamkniete dla innych zainteresowanych poza wybranymi przez Grzesia.

Dlaczego chce na nim byc:
1/ Chce aktywnie uczestniczyc w wydarzeniach zwiazanych z rasa.
Nie zawsze moge i mam czas, ale staram sie - jesli sie da, to wole byc na biezaco. Nie lubie dowiadywac sie wszystkiego z plotek lub od osob trzecich. Nigdy nie ma sie wtedy pewnosci co jest prawdziwe, a co nie.

2/ Mam zamiar aktywnie hodowac. Poza tym studiowalam hodowle, a w rasie siedze juz z 10 lat, wiec mam troche pojecia na te tematy. Staram sie doradzac innym jak moge, ale nigdy nie powiem, ze jestem ekspertem - tak naprawde nikt nie jest
Mam nadzieje, ze Ci wystarczy, bo nie jestem zwolennikiem przechwalania sie na forach i wiecej wyciagac na WD nie bede.

To, ze nie mam jeszcze suki hodowlanej, miotu i Grzes mnie z jakichs powodow nie lubi, nie wyklucza mnie z grona osob zainteresowanych rozwojem rasy. Zwlaszcza jesli to ma byc Klub Rasy, a nie Klub Grzesia. Sorki, ale do tego sie sprowadzaja jego ostatnie wypowiedzi.
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:23   #68
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Przestancie sie spierac, w gruncie rzeczy nie ma o co, bo samego Klubu jeszcze nie ma.
Byc moze Grzegorz, tworzac to spotkanie, wybral ludzi, ktory wedlg niego posiadaja wieksza wiedze od innych? Jesli tak, to jak na moj gust, nie zrobil takim gestem nic zlego, gdyz jego decyzją jest, aby to spotkanie powstalo. Ma do tego prawo.
To raz. Natomiast druga przyczyna odnosnie wyboru tych wlasnie hodowli jest, jak mi sie wydaje, kwestia konfliktu, ktory ciagnie sie juz dluzszy czas miedzy Peronowka a Polskim Dworem. Mysle, ze podstawą do powstania Klubu, jest wspolpraca, to znaczy: ludzie, chcacy tworzyc Klub nie musza sie zgadzać, ale musza ze soba wspolpracowac, a podejrzewam, ze mozliwosc wspolnej rozmowy miedzy Margo, Ewa, Ela, Magda i innymi, wiele wyjasni i rozwiaze.... dlatego tez chyba Grzegorz zaprosil wlasnie te osoby, aby nie bylo pozniej problemow typu teorii spiskowych dotyczacyh eliminacji poszczegolnych psow, ludzi i hodowli .
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:25   #69
Huan
Member
 
Huan's Avatar
 
Join Date: Jan 2000
Posts: 912
Send a message via Skype™ to Huan Send Message via Gadu Gadu to Huan
Default

Myślę, że nie ma co już wnikać w to, dlaczego Grupa Inicjatywna wygląda tak, a nie inaczej. Może warto im dać szanse i zobaczyć co wymyślą, a potem i tak do wyborców, czyli nas wszystkich, będzie należeć tak naprawdę decyzja dokąd ma dążyć klub. Jak mają wyglądać władze klubu, czy jaką postać ma mieć regulamin. W każdym razie na podstawie tego tematu ja już wiem napewno, na kogo nie będę głosować, jeśli będzie startować do władz
__________________
"It's too bad that stupidity isn't painful.” Anton LaVey
Huan jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:25   #70
krzyg
Dziad Borowy
 
krzyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 76
Send a message via Skype™ to krzyg
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Że co? Bardzo lubię Anetę i nie wiem skąd ci wyszło że mi w czymś zawiniła. Usiłujesz antagonizować? Z tego co poznałem ją na wystawach to jest konkretną osobą i wydaje mi się że jakby chciała napisać coś w temacie klubu to by napisała. Jak na razie nie zabrała głosu. Tak więc - nie wkręcaj w ten sposób, nastawiając przeciwko, kogoś kto na razie się nie wypowiadał.
Ok, bez to samo pytanie, tym razem wprost:

Skoro masz tak dobre zdanie o Anecie dlaczego nie ma jej na liście 'najważniejszych'? Napisałeś, że zgadzasz się z listą opracowaną przez Grzegorza, na której nie widnieje jej nazwisko.
__________________
There is no reality -- only our own order imposed on everything.
Basic Bene Gesserit Dictum
krzyg jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:26   #71
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Aha, jeszcze jedno. Chyba kazdy z Was zdaje sobie sprawe, ze w grupie 5 osob cos jeszcze da sie ustalic, natomiast w grupie osob np. 25....
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:32   #72
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Krzyg dzięki że o mnie pamiętasz ale nie mieszaj mnie już
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:40   #73
krzyg
Dziad Borowy
 
krzyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 76
Send a message via Skype™ to krzyg
Default

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
Krzyg dzięki że o mnie pamiętasz ale nie mieszaj mnie już
Wybacz, powinienem najpierw napisać do Ciebie. Za bardzo wciągnąłem się w dyskusję. Akurat przyszłaś mi jako pierwsza do głowy kiedy szukałem przykładu żeby obalić argumenty btd.
__________________
There is no reality -- only our own order imposed on everything.
Basic Bene Gesserit Dictum
krzyg jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 20:53   #74
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Aga, normalnie przywracasz wiarę w ludzi
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 21:47   #75
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
Byc moze Grzegorz, tworzac to spotkanie, wybral ludzi, ktory wedlg niego posiadaja wieksza wiedze od innych? Jesli tak, to jak na moj gust, nie zrobil takim gestem nic zlego, gdyz jego decyzją jest, aby to spotkanie powstalo. Ma do tego prawo.
Sorry, ale dla mnie jakiekolwiek tlumaczenia wyboru Grzeska stracily na wartosci po tym tekscie:
Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Ja tego nie widze i przez to zostaliscie pominięci bo nie zasługujecie aby usiasć z tymi osobami co zostały zaproszone do jednego stołu.
Dlatego zarówno Twoim jak i Gagi moze to pozostać tylko błogim życzeniem.
Bez wzgledu na to czy byloby to skierowane do nas czy do kogokolwiek innego - ja nie bede popierala czegos, tworzonego w ten sposob, przez osobe z takim podejsciem.

Uwazacie, ze Was to nie dotyczy - zobaczycie co bedzie jak powstanie Klub... dla wybranych: "bo tak - TUP TUP".
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Last edited by sssmok; 06-05-2009 at 21:53.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 22:12   #76
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Nie chodzi o to, ze chce byc na liscie GI.
Chodzi o to, zeby spotkanie bylo dla wszystkich.
Chcialabym wiedziec co bedzie sie na nim dzialo.
Zreszta jak widac nie tylko ja, ale tez stado innych ludkow, ktorzy beda za drzwiami
Pierwsze plany byly na spotkanie na majowce - mialo byc ogolne.
Nie wiem czemu teraz ma byc zamkniete dla innych zainteresowanych poza wybranymi przez Grzesia.

Dlaczego chce na nim byc:
1/ Chce aktywnie uczestniczyc w wydarzeniach zwiazanych z rasa.
Nie zawsze moge i mam czas, ale staram sie - jesli sie da, to wole byc na biezaco. Nie lubie dowiadywac sie wszystkiego z plotek lub od osob trzecich. Nigdy nie ma sie wtedy pewnosci co jest prawdziwe, a co nie.

2/ Mam zamiar aktywnie hodowac. Poza tym studiowalam hodowle, a w rasie siedze juz z 10 lat, wiec mam troche pojecia na te tematy. Staram sie doradzac innym jak moge, ale nigdy nie powiem, ze jestem ekspertem - tak naprawde nikt nie jest
Mam nadzieje, ze Ci wystarczy, bo nie jestem zwolennikiem przechwalania sie na forach i wiecej wyciagac na WD nie bede.

To, ze nie mam jeszcze suki hodowlanej, miotu i Grzes mnie z jakichs powodow nie lubi, nie wyklucza mnie z grona osob zainteresowanych rozwojem rasy. Zwlaszcza jesli to ma byc Klub Rasy, a nie Klub Grzesia. Sorki, ale do tego sie sprowadzaja jego ostatnie wypowiedzi.

Przykro mi ale kilka pojęć zostało tutaj pomylonych.
Nie wiem z czego to wynika i co jest tego powodem ale nikt nie staje tutaj jako ważny, wazniejszy czy mniej ważny.

Spotkanie Grupy Inicjatywnej ma się nijak do powołania klubu. To jest zupełnie coś innego i bezpośrednio z nim nie zwiazane. Ci ludzie mają usiaść razem wypracować wspólne stanowisko i dac akceptacje dla takiego tworu.
Potem rozpoczyna się cała procedura, która trwa i trwa potem jest coś takiego jak zjazd wszystkich osób chętnych należeć do klubu, wybory zarządu itd.

Nie rozumiem dlaczego akurat Ty masz być na tym spotkaniu. Czy jest to tylko chęć wiedzy co na nim będzie, czy moze szlak Cię trafia, ze nie będziesz wiedzieć i móc potem sobie na ten temat pogadać. To nie jest biesiada przy piwku tylko bardzo cieżka praca i bardzo dużo dobrej woli włąśnie Tych osób co chcą usiaść razem.
To nie będą też wybory najlepszego debeściaka na forum.

Po spotkaniu wszystko zostanie podane do publicznej wiadomości na WD w formie protokołu z zebrania, zostaną podane stanowiska stron itd.

Zebranie majowe dotyczyło zupełnie innego tworu organizacyjnego i na dzień dzisiejszy zmieniła się zarówno forma jak i treść.

Jesli miał bym ochotę na klub Grzesia to juz dawno by on powstał pytanie tylko po co bo mnie nie jest on do niczego potrzebny.
To czy kogoś lubię czy nie nie ma tutaj żadnego znaczenia bo jesli chodzi o sprawy ważne potrafię rozmawiać z każdym i wszystko inne odwiesić na wieszak.
Nie lubię wielu osób z forum i nie przeszkadza mi to z nimi normalnie rozmawiać, natomiast z Tobą sie nie da.
Co do tego czy jestes na bierząco to sama sobie odpowiedziałaś na swoje pytanie dlaczego Ciebie tam nie ma. Nie uważam plotkowania jako coś normalnego.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 22:14   #77
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
Przestancie sie spierac, w gruncie rzeczy nie ma o co, bo samego Klubu jeszcze nie ma.
Byc moze Grzegorz, tworzac to spotkanie, wybral ludzi, ktory wedlg niego posiadaja wieksza wiedze od innych? Jesli tak, to jak na moj gust, nie zrobil takim gestem nic zlego, gdyz jego decyzją jest, aby to spotkanie powstalo. Ma do tego prawo.
To raz. Natomiast druga przyczyna odnosnie wyboru tych wlasnie hodowli jest, jak mi sie wydaje, kwestia konfliktu, ktory ciagnie sie juz dluzszy czas miedzy Peronowka a Polskim Dworem. Mysle, ze podstawą do powstania Klubu, jest wspolpraca, to znaczy: ludzie, chcacy tworzyc Klub nie musza sie zgadzać, ale musza ze soba wspolpracowac, a podejrzewam, ze mozliwosc wspolnej rozmowy miedzy Margo, Ewa, Ela, Magda i innymi, wiele wyjasni i rozwiaze.... dlatego tez chyba Grzegorz zaprosil wlasnie te osoby, aby nie bylo pozniej problemow typu teorii spiskowych dotyczacyh eliminacji poszczegolnych psow, ludzi i hodowli .
Dziękuje Agnieszko ale nie chciałem być aż tak drastyczny
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 22:16   #78
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by krzyg View Post
Wybacz, powinienem najpierw napisać do Ciebie. Za bardzo wciągnąłem się w dyskusję. Akurat przyszłaś mi jako pierwsza do głowy kiedy szukałem przykładu żeby obalić argumenty btd.
Jest to kiepski przykład no a odnośnie argumentów to nie szukaj ich na siłę bo i tak ich nie będziesz miał dostatecznie mocnych.
Dajcie sobie z zoną spokój i zostawcie ten temat w spokoju.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 22:23   #79
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Sorry, ale dla mnie jakiekolwiek tlumaczenia wyboru Grzeska stracily na wartosci po tym tekscie:
Dla Ciebie nie ma zadnych wartości poza własnymi więc nie wyjerzdaj z tego typu tekstami.
Bez wzgledu na to czy byloby to skierowane do nas czy do kogokolwiek innego - ja nie bede popierala czegos, tworzonego w ten sposob, przez osobe z takim podejsciem.

Uwazacie, ze Was to nie dotyczy - zobaczycie co bedzie jak powstanie Klub... dla wybranych: "bo tak - TUP TUP".
Jest to skierowane włąśnie tylko do Ciebie bo jesli nie potrafisz zrozumieć podstawowej rzeczy , ze nie Ty jesteś najwazniejsza to nie jestes godna aby z pewnymi osobami na tym etapie o czym kolwiek rozmawiac.

Klub nie powstaje jako prywata ale jako wspólnosć i jednosć i do póki nie osiągniemy wspólnego stanowiska co do jego powstania to i tak nie mamy o czym rozmawiac.
Nikt nie będzie przeprowadzał głosowania i wyborów, kogo zaprosimy do klubu bo on nie będzie czyjaś prywatą i w tym Cię rozczaruje bo Twoja własną też nie.

Ja to co zaczołem prawie rok temu będe i tak ciągnoł dalej pomimo takich ataków i takich stwierdzeń bo nie warto rezygnować z czegoś ważnego dla czegoś tak nieważnego. Nie zrezygnowałem we wrzesniu i nie zrezygnuje teraz ale też i nie będe informował pewnych osób do momentu zakończenia sprawy finalnie i wejścia we właściwy tryb powoływania klubu.

Na szczęście ja nie będe musiał w tym klubie głosować bo najpierw musiał bym zbojkotować cyba kilka kandydatów.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 22:46   #80
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jest to kiepski przykład no a odnośnie argumentów to nie szukaj ich na siłę bo i tak ich nie będziesz miał dostatecznie mocnych.
Dajcie sobie z zoną spokój i zostawcie ten temat w spokoju.
W sumie trudno sssmoka nie zrozumiec (moze i byloby wiecej chetnych, ale siedza cicho, aby nie rozpoczynac nowych sporow).... Mimo wszystko, pomimo braku miotow, ma jednak wiecej wiedzy technicznej i znajomosci rasy niz czesc hodowcow "z listy". Wie wiecej o dzialalnosci klubu(ow) niz czesc hodowcow, ktorzy nie dzialaja w zadnym i dla ktorych cos takiego bedzie kompletna nowoscia... Wiecej moglaby wniesc do rozmow przy "okraglym stole"... I chyba wlasnie o to sie sprawa rozbija... Ze jej nie uwzgledniono, a hodowcow, ktorzy wiedza mniej tak - tylko dlatego, ze dorobili sie kilku szczeniat, a sssmok ma "tylko" repa i dwie suki...
btd znow sie nie zgodzi, ale gdyby lista powstawala bazujac na WIEDZY to sssmok by sie tam znalazl.... No ale quizu ze znajomosci CzW nikt nie bedzie robil...

A wracajac do podzialow: ja bym po okraglym stole nie oczekiwala wzajemnej milosci... Hodowle roznia sie miedzy soba i czasem podejscie do psow, selekcji, stylu jak i same cele sa diametralnie rozne. Klub to nie wypracowanie jednego wspolnego stylu hodowania, ale ustalenie co byloby najlepsze DLA RASY... Wazne jest nie to bysmy sie wzajemnie kochali, bo to utopia. Ale aby byla mozliwa rozmowa o konkretnych rzeczach - jesli ktos bedzie mial dobry pomysl, ten bedzie mial i poparcie. Bez wzgledu na to, czy nalezy do grupki z hodowli XXX czy YYY.

I dlatego sam pomysl z roznymi "stronami" jest swietny... choc rzeczywiscie nie do konca kompletny.... Oczywiscie sprawa jest jasna, gdy zerkamy co ma zrobic GI: tylko zbierac papierki i rozpoczynac prace - reszta bedzie w rekach ludu. A sam pomysl Grzeska jest swietny, bo tym razem obejdzie sie bez "biednych przesladowanych": swoich "ludzi" maja chyba wszyscy wlasciciele CzW...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org